| Unkonwn a întrebat:

Heyy.TPUwinking...pai.este acest baiat la scoala.care se tot holbeaza la mine si se prosteste asa intr-un fel.si tot vb cu colegii mei cand is prin preajma.si trece totimpu prin fata meaaa.nujj sigur daca ma placee. ce credeti?big grin

Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Eu zic ca te place mai ales ca tu ai observat. Te sfatuiesc sa intri in discutie cu el si o sa-ti dai seama, mai ales daca il rogi ceva si el o va face.

4 răspunsuri:
| pjr a răspuns:

Probabil ca te place si vrea sa te impresioneze.
Nu a intrat in discutie cu tine?

| Unkonwn explică:

Da...pai.o intrat in discutie cu minelaughing ca odata mo rugat sa vad daca e portaru in fata scolii...cred ca o vrut sa chiuleascaalaughing

| Unkonwn explică:

Pai.da ...chestia ii ca o intrat in discutie cu minelaughing adica mo intrebat daca ii portaru' in fata scolii. Probabil ca sa chiuleascalaughing.si marog de multe ori imi tot zice "Buna ziua".
asa in glumaa si "uite tu ca."nujj ce.nu prea am inteles. era cam departelaughing.da bun deci mersi oricum pentru sfat la totiwinking

| aNdrei_4580 a răspuns:

Asteapta sa treaca timpu si iti vei dea seama ce mai face, daca te place o sa te bage in seama si o sa iti zica sa stai cu el si chestii din astea