| zuzu_4658 a întrebat:

Daca un tipm mult mai mare ca tine, se uita la tine zambeste intreaba de tine itit spune ca daca te duci acolo intr-o anumita excursie si el itti zice la xa daca te duci cu prietenul tau el la ce mai vine, daca ma intreaba la cum arata prietenul meu ca sa stie la ce sa se fereasca.si se uuita dupa mine asta inseamna ca ma place? sau.ca nu? voi ce credetisad
si daca el mi-a spus ca nu se poate nimic intre noi cu toate ca el continua sa se uite sa intrebe. dasad inainte cand stia ca nu-mi place pesroana lui atunci vorbea cu mine dar acumsad. m-a sunat sa ne vedem a insistat dar. ne am intalnit sa mi spuna ca nu se poate dar din conversatia cu care am avut-o eu cu el reiesea ca si ar vrea dar ie frica pentru ca el este insurat.si eu sunt o pustoaika de 17 anibig grin. Poate eu fi si frica ca atunci cand i am spus asta el a tacut pe moment. probabil eu fi frica si multi mi-au spus asta deoarece e ie frica de familia mea de fratele meu ca suntem o familie mai bazata cu stare economika ff buna si aveam si functi mai mari si suntem cunoscuti probabil de asta eu fi fricasad dar nu stiu sau poate ca nu vreasad
voi ce credeti?sad

4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ma indoiesc ca ii e frica ca sunteti "bazati". Nu inteleg ce inseamna asta. Adica daca aveti bani iesiti cu sabiile si toparele la drumul mare, sau ii dati in cap cu functia?
Cred ca ii este teama de repercursiunile unei coruperi de minore, ce este pe cale sa faca. Cred ca ar fi bine sa nu il incurajezi, (daca nu ai facut-o deja) deoarece i-ai strica casa, indiferent cum s-ar termina aventura. Sunt o gramada de barbati/baieti neinsurati si mai tineri si mai batrani. Daca sunteti cunoscuti, este un motiv in plus sa te comporti ca o domnisoara de 17 ani (nu pustoaika! sesizezi diferenta?). Chiar m-ai suparat!

| 16.laura.16 a răspuns:

Aha, si te mai intrebai de ce nu te lasa parintii tai sa pleci doua zile de acasa. Cum sa te intereseze de un barbat insurat?
Vezi-ti de prietenul tau.
Si inca ceva, starea financiara e a parintilor tai si nu a ta asa ca nu mai folosi asta ca si criteriu -indiferent de ceea ce vrei sa argumentezi-happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa te incurci cu unu' insurat? rolling eyes Cred ca (poate) vrea o aventura cu tine si apoi se intoarce la sotia lui.

| zuzu_4658 explică:

Daca un tip scuzati