| Aiwendil a întrebat:

Daca vand pe OLX.ro un produs, trebuie eu sa-l trimit prin posta sau trimit cei de la OLX sa ia cineva pachetul?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Contactezi clientul si stabilesti cu el cum sa il trimiti: prin posta, prin curier sau sa va intalniti personal daca stati in apropiere. Cei de la site nu se ocupa de livrare, trebuie sa te ocupi tu. Daca trimiti prin curier, poti trimite livrare cu verificare, pentru a asigura clientul ca produsul e ok.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Olx e doar un site de anunturi... de restul te ocupi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Olx doar pui anuntul, nu-ti trimit aia curierul la usa

| Andreea213 a răspuns:

Prin posta.

| AndCat26 a răspuns:

Tu trebuie sa.l trimiti prin posta.

| TronHD a răspuns:

Prin posta ei doar te ajuta sa iti publici un anunt