| Derpp a întrebat:

Pai cum sa va zic,vorbeam cu o fata si nu stiam ca are prieten,vroiam doar sa ne cunoastem mai bine etc.(ieseam seara impreuna in parc dar fara sa ne sarutam,ca doi prieteni) dupa am aflat ca are prieten si s-au despartit,dupa imi dadea mai multa atentie,vorbeam in fiecare zi foarte mult, nu ne vedeam deoarece ea este din altjudet, ne vedem doar la liceu.Acum ma respinge,nu mai vorbeste cu mine,mi-a dat ignore din lista de messenger.Pur si simplu nu i-am zis nimic, nu mi-a zis nimic, ma evita..cu toate ca, cu o zi inainte vorbeam si nimic nu se intamplase. Poate fi suparata pe mine?! Sau vrea sa se impace cu fostul?! P.S. 16 ani[ea este mai mare cu un an tongue]

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Parca as citi prima mea poveste de dragoste la distanta, trasa la indigo...ea din alt judet, cu un an mai mare ca mine, mi-a tras clapa din senin (diferenta e ca ea locuia foarte departe, in celalalt capat al tarii) rolling eyes In orice caz, vad ca e genul de fata care manipuleaza sentimentele baietilor, genul de fata care se indragosteste azi de tine si maine daca vrea, nu mai existi pentru ea. De la astfel de fete trebuie sa te astepti la ce e mai rau, adica nu-mi place sa te dezamagesc dar mai mult ca sigur e cu altcineva acum straight face Cunosc sentimentul si dupa cum se vede fata asta nu da doi lei pe dragostea ta. Numai prin faptul ca ti-a dat ignore e un semn clar ca vrea sa te uite. Te compatimesc frate, dar viata merge inaintewinking Ai sa gasesti tu o fata care sa te merite happy

1 răspuns:
| Derpp explică:

Alte pareri?tongue