| StylishGeo a întrebat:

Dau funda cui imi poate da cele mai multe informatii despre ILUMINATI

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Nu mai e la moda asta cu illuminati.
N-ai de ce sa stii despre ce e vorba.

| vlad89c a răspuns (pentru Sociopat):

rolling on the floor e ca si cum ai zice: nu mai e la moda al 2-lea razboi mondial, n-ai de ce sa stii despre ce e vorba.
imi place spiritul tau de roman pur.

| Roxaname a răspuns:

Buna iluminati este o credinta straveche care se practica acum nu stiu daca ai vazut dar uni cantareti fac diferit semne triunghiul acela la ochii si tot asa aceasta este o credinta in care cred ei dar daca vrei sa afli mai multe poti cauta pe Http://wikipedia.org/wiki/iluminati fundita:)