| ValentynaTynaAmy a întrebat:

Dau funda! Cum să par mai mica am 13 ani si par de 18 ani am 57 kg si 1.65 inaltime? Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Nu te imbraca provocator, nu exagera cu machiajul, in mare, nu fa nimic ce ar putea starni tensiune sexuala cand esti privita. Trateaza-ti corpul exact pentru varsta pe care o ai. Succes happy

| ValentynaTynaAmy explică (pentru BaiatulAnonim):

Dacă iti trimit o poza arat exact ca 18 ani desi nu ma imbrac indecent dar asa am e corpul sunt solidă

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru ValentynaTynaAmy):

Din pacate si alimentatia afecteaza foarte mult noile generatii. Animalele sunt indopate cu hormoni de crestere ca sa se faca de 3kg intr-o saptamana daca se poate, iar toti hormonii astia ajung in organismele noastre si copii se dezvolta mult mai repede decat generatiile anterioare. In cazul asta nu iti ramane decat sa te bucuri de copilarie, nu stiu in ce fel te afecteaza felul cum arati. Poti arata si de 25 de ani, daca ai sufletul de copil si stii sa te bucuri de varsta ta, nu vad nicio problema happy

| Eastwood a răspuns:

Imbracate copilareste, fa-ti 2 codite, dar nu stiu de ce vrei sa pari altceva decat esti. E ok ca esti mai dezvoltata!

| NH4OH a răspuns:

Fii tu, fă ce-ți place, nu urma niște standarde ( ex: fă asta și o să pari de 13 ani ). Oricum, ar fi bine să slăbești. La înălțimea ta ar trebui să ai maxim 50. Mănâncă mai sănătos și încearcă să îți detoxifiezi organismul prin câteva zile de post cum se spune la noi. Nu e neapărat pentru creștinism, pentru religie, ci și o modalitate bună de a te simți mai bine și mai sănătos.
Baftă! Fundă?

| iulia0108 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti mananca mai sanatos.Mananca la ore fixe.Seara ai putea manca o salata. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| ValentynaTynaAmy explică (pentru iulia0108):

NU am pobleme cu slabitul ci ca arat mai mare si mai femeie