| Anne_1161 a întrebat:

Dau funda! de unde pot cumpara 2 verighete?batting eyelashes eventual d arginthappy fac un anishor cu prietenul meu si vr sa luam verighetebatting eyelashes locuim in ploiesti d unde putem lua? funda!

3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

In primul rand tb sa specifici de unde esti pentru a putea sa iti zicem direct magazinele. daca esti din bucuresti gasesti la magazinele de specialitate, la obor sau in cyr.pup si multi ani fericiti impreuna

| membrugirl2010 a răspuns:

Orice magazin de bijuterii.

| AdrianT a răspuns:

Cand vei face 10 ani cu el...ce va cumparati?