| iiDeezMăă a întrebat:

DAU FUNDĂ happy
- Saluut TPU, aș vrea și eu câteva status straight face. Dar nu vreau de-alea de piți oh go on.
- Sau da-stea care le găsești peste tot laughing. Ceva mai nou, despre viata, despre acei băieți indiferenți straight face And... despre libertate!
- Va-ți prins voi happy. Deci... vă rog, cât mai multe, si să nu fie f0arte lungi happy!

1 răspuns:
| arhangheluldureri a răspuns:

Iti dau eu o idee daca tot vrei sa fie noi de ce sa nu fie si unicate haide ca stiu ca ai ceva talent in tine doar putina inspiratie si gata