| Alexandraxuxy77 a întrebat:

Dau funda! Sunt in clasa a 5 a si imi place de un baiat dar este bun prieten cu unul care ma place! Ala care ma place este cam handicapat, nu arata urat sau ceva de genul dar e nebun face ca toate animalele, e cu capu' ce sa fac sa nu-l ranesc ca el plange mai tot timpu ca ia note mici si copii isi bat joc de el si atunci cum sa ii spun sa ma lase in pace si cum sa fac ca ala pe care il plac sa devenim foarte buni prieteni? Eu cu el vorbesc in pauza si ma inteleg OK happy FUNDAA!

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Păi spune-i tot ce simți și că vrei să ai o prietenie cu el foarte bună.

| BubbleShoot a răspuns:

Incearca sa i fi aproape sa il sustii si sa ii spui ca e un copil minunat(si cred ca e cat de cat) doar ca exagereaza si cu notele sa invete. dar sa fiti doar prieteni pentru ca tu nu vrei nimic cu el nu din cauza lui..sunt doar problemele tale personale sa nu se supere. si incepe si vorbeste cu celalalt de care iti place.

| AdelinuKozma a răspuns:

Si a 6-a si am unpic experienta, deci fi antena. Asculti ce subiecte vorbeste cu colegii lui, iti iei cea mai buna prietena cu tine si mergi si stai frumos langa el, iti aranjezi parul iar el va observa si suta in sura ca ii va place de tine