| informare a întrebat:

Dau funda urgent! daca la scoala de soferi nu mergi la 2 sedinte si esti trecut absent trebuie sa platesti cele 2 sedinte in plus chiar daca tu ai platit toata scoala?

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Exclus, tu negociezi cu instructorul orele de condus, iar la teorie depinde cred de politica şcolii.(nu am auzit să se faca asta )

| informare explică (pentru Memecy):

Eu am platit scoala si nu m.am dus la doua sedinte ma pun sa platesc si nu inteleg de ce? daca nu am fost eu am pierdut. nu ei

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La teorie nu e obligatoriu sa mergi, la condus te intelegi cu instructorul cand si cum iti programezi orele