| Postolache_Larisa_2001 a întrebat:

Dau funda!
Vreau să slabesc, fac sport acasa. aproape în fiecare zi încerc să mănânc mai puțin dar totuși nu vad niciun rezultat...adică nu sunt chiar grasa dar celulita si burtică tot am.și chiar mă deranjează nu mă pot accepta așa.
Ce să fac? Să ma apuc de sală?
Aștept sfaturi din partea voastra m-ar ajutaaaa

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Astea nu-s detalii. Cat timp faci, de cate ori pe saptamana, ce mananci, cata apa bei, de cat timp ai stilul asta etc. Burtica si celulita nu dispar intr-o luna/2, poate in 4-5-6. Ar fi totusi mai bine zic eu sa mergi la sala, sunt aparate profesionale si e alt tip de efort.