| AnonimAwesome a întrebat:

DAU FUNDIITTZZAA s-ar putea sa plec din tara si ma gandesc cum este in germania, aici am foarte multi prieteni, aici am crescut voi ce parere aveti despre germania! DAU FUNDITZZAA

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Este o tara minunata iti garantez.Sunt zeci de locuri minunate care asteapta sa fie vizitate. Nu vei regreta. Distractie placuta!

4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Tara Germania este o tara civilizata, curata si foarte bine pusa la punct. Au multe parcuri verzi si lungi de vizitat, animale care stau pe langa paduri si te poti,, juca" cu ele. Este o tara ca isi doreste ca si azi camioanele cu fructe si legume din Romania sa vina. Tot ce iti spun este ca merita vazuta. Uite un link despre aceasta tara:Http://ro.wikipedia.org/wiki/Germania. Sper sa te ajute. Calatorie placuta si sper sa iti placa tara Germania!

| ĄŇÐİ a răspuns:

Mi se pare o tara foarte fumoasa si opusul Romaniei.

| ScorpionSting a răspuns:

Pai cam ce se spune despre Germania, tara curata, oameni civilizati si cumsecade big grin
Drum bum si sper sa te distrezi acolo happy