| lolodropy a întrebat:

DAU fundita! :-l deci nu stiu dra d cand a venit vorba d balu bobocilor laughing numai la cum sa ma imbrac m gandes soi sincera s fiu nu am idee cu c nu vreau chestii dupa net sau ceva d genu happy pur si simplu o combinatie thinking sa fie ceva care s m prinda is acre sa fie si elegant si sa fie ceva si imi jos adica nu p tocuri ca tampesc laughing big grin? optiuni ceva

1 răspuns:
| buburuza_8822 a răspuns:

Deci. Daca nu vrei tocuri poti sa iti iei niste balerini sau niste cizmulite dinalea gaurite joase. Ma gandesc ca after party`ul se va tine intr-un club. Deci... trebuie sa arati cat mai bine. Poti sa iti iei niste colanti negrii luciosi si un maieu decoltat. Daca nu iti place, poti incerca ceva fustita cu un maieu.