| Dea_Andreutza_1992 a întrebat:

Dc am scurgeri de sange mai rozalii chiar daca mi-a trecut menstruatia acum 5 zile?

2 răspunsuri:
| DralyaDary a răspuns:

E posibil sa ai probleme cu un ovul sau ceva, mai bine ai merge la doctor!

| F12345 a răspuns:

Probabil e din cauza ovulației deoarece în timpul ovulației poți avea parte de astfel de scurgeri.Pentru a verifica poți cumpara un test de ovulatie sau mai simplu, instaleaza-ti pe telefon aplicatia Calendar Menstrual, acolo setezi data ultimei menstruatii si iti va aparea cand ai perioada fertila(ovulatia) iar daca nu e din cauza ovulatiei ar trebui sa consulti un medic