| Florentina8900 a întrebat:

Dc lumea spune ca sunt fitoasa daca am haine de firme si iph x? Pt mine chiar nu conteaza lucrurile astea si pierd multi prieteni din cauza asta...adica doar se uita cineva care nu ma cunoaste la mine și ma cataloghează drept fitoasa, aroganta etc... voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Cred ca acei oameni sunt atrasi doar de eticheta, sunt niste oameni mici care refuza sa gandeasca cu propria minte, se ghideaza dupa tipare si sunt frustrati de probleme personale, pe langa asta apare invidia, nelipsita invidie! Acum tu decizi daca vrei sa ai astfel de persoane in jurul tau! Le poti arata ca esti de treaba daca ii ajuti cu ceva, sa le vorbesti frumos, sa fii amabila, asa se vor cinvinge si se vor simti foarte prost ca au crezut asa ceva despre tine!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca chiar asa te porti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai haine noname si o petarda de Huawei daca nu te intereseaza lucrurile alea

| Florentina8900 explică (pentru suntserios):

Toate lucrurile acestea sunt luate pe merit?

| BlackRose03 a răspuns:

Cei care te judecă dupa vestimentație nu se pot numi prieteni.
Mai ales daca te lasa din aceasta cauza.
Nu cred ca tine doar de felul in care te îmbraci, probabil si din comportamentul tau reiese asta.
Daca e asa încearcă sa schimbi acel ceva la tine ce ii alunga pe cei din jur.
Oamenii sunt doar invidiosi, nu le da atentie.
Daca cineva te catalogheaza drept arogantă si fitoasa fara ca macar sa te cunoasca nu este un om prea inteligent, nu?
Fi tu mai deșteaptă si ignora-i.

| devilshelp a răspuns:

Poate faci unele chestii fara sa iti dai seama care te fac sa pari fitoasa