| anonim_4396 a întrebat:

Dc o fta nu e vz bine atunci cand chiar isii doreste z joace fotbal? dc fotbalul e pentru baieti iar baietii pr fete?

6 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Exista si fotbal pentru fete, sti dc nu esti vazuta bine? pentru ca te poti trezi cu o minge in cap sau stomac lucru care nu este foarte placut in cazul in care joci fotbal printre baieti, baitzii sunt pentru fete si fetele sunt pentru baieti pentru ca ...nu stiu cred ca nu se poate trai altfelwinking

| Brotacelu a răspuns:

Ba este vazuta bine, mie chiar imi place fotbalul feminin, pacat insa ca sunt cluburi foarte rare...mai da din joi in paste pe eurosport cate un meci... rar insa.
Eu te sustin daca chiar iti dresti sa faci astawinking

| miha<3 a răspuns:

Nu e nimic de ris si eu joc fotballaughing prietena mea cea mai buna se bate cu baietii ca sa joace pe teren cu eilaughingsi o lasa de cind joaca ea cistigam nu e nimic rau in asat este si fotbal feminin

| angella1972 a răspuns:

Pentru ca o fata ar trebui mai intai sa stie sa scrie, sa se faca inteleasa, si-apoi mai ramane loc si pentru fotbal.succesuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cunoscut o fata care juca fotbal pentru bani cu baietii si nu era vazuta rau.Iti dai seama ca juca extrem de bine daca miza erau banii si o cautau in cartier pentru fotbal.Ptr fetele alea care nu-s vazute bine nu pot sa cred decit ca au un stil ca a unei babe in mina cu o mitraliera de companie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba este vazuta chiar bine...acum de daca se mai si loveste(riscul meseriei)...fotbalul poate fi si un sport dur...(atunci cand nu e jucat cu cap)winking