| GeaninaStefan a întrebat:

Hei TPU sunt fata si imi place fotbalul si prieteni mei spun ca e in regula dar unu baieti spun ca e anormal ca o fata sa joace fotbal var rog sa ma ajutatai ce sa fac sa continui sa joc fotbal sau sa nu mai joc fotbal? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Geanina uite fotbalul se spune ca e un sport pentru barbati, dar eu nu sport care poate fi si practicat si de fete exemplu e ligile de fotbal feminin din europa si parca este o liga de fotbal feminin si in Romania daca nu ma insel
In fine eu te sfatuesc sa continui acest sport deoarece prin fotbal poti sa iti faci un fizic de invidiat nu doar cum fac sa le zic vedetele de la tv prin mers la sala si fitness
Succes in tot ce iti propui
Bye Byehappy

| GeaninaStefan explică (pentru cypryan11):

Mersikiss

| cypryan11 a răspuns (pentru GeaninaStefan):

Npc,si scuze pentru greselile gramaticale le-am vazut dupa ce am publicatwinking

| GeaninaStefan explică (pentru cypryan11):

Nu-i nimica ori ce om greseste

10 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Joaca,e ceea ce iti place.nu stiu de ce te afecteaza parerea lui

| LegionarulRoman a răspuns:

Continua,dar ai grija la suturile baietilor (daca joci cu baieti) pentru ca poti sa te lovesti destul de rau!

| GeaninaStefan explică (pentru LegionarulRoman):

Deja joc cu baieti si stiu asta deja am primit vreo 20 de lovituri cu mingia in stomac, am o groaza de vanatai si o croaja de rani dar nu ma int eu chiar vreau sa joc

| georgeceltoma a răspuns:

Eu i-ti spun ceva care sa fie un plus in viata ta: ori ce i-ti doresti in viata fa,daca tu consideri ca te face fericita sa joci fotbal,joaca. Nu trebuie sa-ti pese prea mult ce crede lumea, traieste viata ta nu a altora.
Sa sti ca putini oameni sunt care vor sa te ajuta cu adevarat, in general exista multa invidie, gelozie si ura, lumea vrea sa te vada mai jos ca ei ca sa aiba satisfactie

| GMVBOSS a răspuns:

Continua; nu pune la suflet ce zic majoritatea baietilor din ziua de azi(ma bucur ca nu ma numar printre ei).

| GeaninaStefan explică:

Va multumesc tuturo acum am curajul de a practica sportul meu preferat va multumesc din suflet

| Crisan1997 a răspuns:

Eu cred ca tu ar trebui sa continui cu fotbalul chiar daca unii baieti zic ca este anormal.In viata este normal sa faci ce iti place si nu trebuie sa asculti in gura lumii care sunt indiviosi pentru ca ai mult tupeu sa practici acest sport.Eu te indrum sa joci in continuare deoarece tie iti place si asta conteaza. Funda