| Tirri28 a întrebat:

De 2 zile nu ma mai pot conecta nici pe messenger nici pe mail. Imi spune ca nu e buna parola la yahoo, dar e buna pentru ca am folosit aceasta parola la toate conturile de pana acum care mi le-am facut. Cand incerc sa ma loghez pe mail imi spune asta : Why don't we recognize your device?
You are using a device or browser you haven't previously used.
You may have deleted your browser cookies or your browser is set to clear cookies whenever it closes.
You are using "Private Browsing" mode.
Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu stiu daca raspunsul meu o sa te ajute, dar Yahoo are prostul obicei ca daca bagi de 2-3 ori o parola gresita, iti blocheaza contul, nu stiu cat timp, considerandu-te hacker.
Eu mi-am facut alt cont, si gata!

| Tirri28 explică (pentru Elianna):

Mai am un alt cont de yahoo si am aceeasi parola ca pe acesta, nici acela nu merge. straight face

| Elianna a răspuns (pentru Tirri28):

Este posibil sa fii retinut gresit parola si s-o fii tastat asa la ambele conturi.
Mie personal nu-mi place Yahoo si am cont doar pentru mess. Asa ca nu te baza prea mult pe ce spun eu! Pentru mail folosesc gmail, care este in limba romana si foarte clar.

| iulia5723 a răspuns:

Instaleaza-ti fdin nou windowsul. O vecina a avut exact acceasi problema si acum e totul bine, dupa ce si-a instalat din nou windowsul happy! :* fUndita?

| ale1518 a răspuns:

Si eu am patit asta!
E blocat id!

Incearca sa te loghezi [ pe yahoo ]. apoi apare o casuta.Dai click pe SIGN IN PROBLEMS, butonezi iar la tastatura si iti scrii id cu parola si apoi merge!

Cat despre facebook, nu stiu!

Poate e cineva care iti stie parola si vrea sa iti faca rau!

Fundita? puppy dog eyes