| Violetta69 a întrebat:

De 5 luni plac un baiat mai mic ca mine. Eu am 15, iar el 12... Nu vreau sa fiu cu el. El ma cam evita din mai multe motive si as vrea sa redevenim amici. Cum as putea intra in conv cu el? De obicei fuge cand vorbesc cu el. Funda

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Păi e ruşinos, şi cu aşa nume cum ai vrea să stea lângă tine?

Doar glumeam.
Poate că îi e frică că-l abordează o fată de 15 ani şi nu e pregătit pentru o relaţie nici măcar de prietenie.
Mă rog, trebuie să-l iei mai uşor.

Te pup.

| JustPaly a răspuns:

Off la varsta de 12 ani ti se par fete degustatoare si tot ce e de dragost daca te pui in vorba cu el spune-i despre ce i place si serios mai lasa-l sa creasca putin macar un an abei-a la 13 ani iti dai seama de iubire etc el e inca un copilas

| tomacu2 a răspuns:

Pai eu cred ca el nici nu stie ca tu il placi eu credeam la virsta de 12 ani ca toate fetele ma urasc dar acum inteleg ce prost eram.Dai baiatului niste semne ca el sa inteleaga dar vezi ca sa nul sperii.