| anonim_4396 a întrebat:

De acum 2 ore ma ustura foarte tare un ochisad. De ce? Nu l-am atins. nu i-am facut nimic. De ce ma ustura? Ce pot sa-i fac ca sa nu ma mai usturecrying? Dau fundita:*.

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Si pe mine ma mai ustura din cauza ca am stat cu ochii prea atent atintiti la calculator.
Un prieten care mixeaza melodii sta mereu cu ochii in pc si spune auuuuuuuuu morrrrrrrrrrr ochiiiiii meiiii big grin - rad de mor de el tongue
S-ar putea sa fie asta sau depinde curentu, sunt mai multe.
Solutia? O crema de la farmacie nu din aia de la cosmetice. Daca e mama ta acasa sau sun-o si intreab-o ce creme aveti. Eu am flocinolon si mai aveam si oxacilina sau nu stiu cum se numea laughing ideea e ca era un tub micut asa arata alea de la farmacie big grin
SUCCES SI GASESTE repede PANA NU TE DOARE MAI TARE happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa te speli cu apa rece, poate iti va trece happy.