| Stf012 a întrebat:

De cand ma stiu nu am putut sa scap de 'soldurile asteaq imense'. Chiar si cand eram slaba le aveam,dar, acum ca m-am ingrasat sunt oribile!
Cum as putea scapa de ele?
Multumec!

1 răspuns:
| alecsalecs a răspuns:

Probabil esti fata? Daca esti fata ar trebui sa te bucuri ca stai bine in solduri semnifica multa sanatate in corpul tau iar cind va trebui sa nasti vei avea o nastere extrem de usoara si si vei naste niste copii frumosi si extrem de sanatosi Tine minte ce iti spun si cind se va intampla asta sa te gandesti la mine ok?