| anonim_4396 a întrebat:

De câte ori vi s-a întâmplat să mergeți liniștiți pe stradă, să vreți să schimbați direcția și să dati nas în nas cu cineva, să faceți dreapta și acea persoană să facă stânga și să continuați așa câteva secunde bune?laughing Nu prea știu cum să explic dar sper că ați înțeles.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu am numarat niciodata asta, dar da, mi-se mai intampla, aia e, ce sa faci.
Oricum in ultimul timp cand mi-se intampla asta ma opresc pe loc si il las sa ma ocoleasca pana sa-mi continui drumul.

| mudokins78 a răspuns:

Mereu!
După 14 beri, cine crezi că mai vede pe unde merge?

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Oho, de multe ori. E chiar amuzant cateodata.