| Barajag a întrebat:

V-i s-a intamplat sa va intalniti cu o persoana straina pe strada si sa nu mai stiti sa o ocoliti pe dreapta sau pe stanga si tot asa pana va dati seama?laughingmie da mi s-a intamplat, a durat cateva minutele:-d

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da mi s-a intamplat asta cu profesoara mea de fizica laughingNu mai stiam pe unde sa o iau.happy

| Barajag explică:

Dl brotacel, da am gresit:-p

| lia a răspuns:

Da, mi s-a intamplat laughing
Dar de mai multe ori mi s-a intamplat sa ma intalnesc pe strada cu o persoana care o cunosteam si din motive personale sa traversez pe partea cealalta laughing

| elena a răspuns:

Oooooooooooooooooooo, de cate ori dar acum ma opresc si las persoana respectiva sa ma ocoleasca pe care parte vrea sau numai pe partea pe care i-o ofer eu.

prfml
| prfml a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie, dar la mine a durat cateva secundele big grin

| Brotacelu a răspuns:

laughing) cred ca ai inflorit-o ursulik, pai iti dai seama ca in minutelele alea
si da, mis-a intamplat si mie, cred ca tuturor ni s-a intamplat macar o data