| NoAntidote a întrebat:

De ce alta persoana, cand intra pe ID`ul meu imi poate vedea conversatiile si eu cand intru pe ID`ul persoanei respective nu le pot vedea?

4 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Poate tu ai setat sa iti salveze toate conversatiile si persoana respectiva a setat sa nu`i se salveze conversatiilewinking

| NoAntidote explică:

Si daca eu setez acel lucru pe id`ul acelei persoane.se poate sa vad si eu la fel?

| imagine a răspuns:

E o setare pe care o face fiecare le messenger, preferences.

| Motanik a răspuns:

Asa ai setat intra la Messenger >> Preferences >>Conversation History > >> Keep a history of my conversations, bifezi acolo si dai apply, si iti arata conversatile.