| CyLvEr a întrebat:

De ce am fot noi creati de catre Dumnezeu, cu ce scop a creat pamantul si tot ce este pe el?

4 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Ma..de ce ne intrebi pe noi de parca noi am stii ceva? DE UNDE DRAQ SA STIM ..de'alungul timpului s'au inventat multe chestii in care oamenii au ajuns sa creada deoarece erau naivi..si asa ai ajuns si tu sa crezi in dzeuhappy din parinte in copilhappy iti dai seama ca astea sunt povesti cum ca dzeu a creat pamantul ca se plictisise dupa atatea mil de ani pe pamant...sa fim seriosi.dar daca nu ai ce face... poti sa-ti pierzi timpu cu chestiile astea inutilebig grin

| CyLvEr explică (pentru Nucreeed):

Cea ce vrei sa spui este ca D-zeu nu exista?smug

| Nucreeed a răspuns (pentru CyLvEr):

Exacthappy daca tu crezi in dzeu eu nu pot sa te conving ca el nu exista...crezi in ce vrei pe mine unu' nu ma intereseaza...dar zic ca este o pierdere de timp si energiehappy

| YouNoob a răspuns:

Zeul tau a fost inventat acum 2000 de ani iar planeta are 7 miliarde pana acum, nu fi naiv.