| shew a întrebat:

De ce apare la metin o imagine neagra cand intru si joc 5 min sim apare o imagine neagra sise blocheaza trebuie sa dau rr DAU FUNDA CARE ZICE!

2 răspunsuri:
| shew explică:

Am rezolvato in cele din urma fara a apela la un "expert" l-am desfacut am curat coolerul era plin de parf si radiatorul de la sursa nu se mai invartea l-am scos l-am uns l-am last putin =nu nout pc :X

| Metinar_4759 a răspuns:

Man deci nu stiu cat metin ai jucat tu dar cand ti se vede imaginea neagra ai probleme la placa