| LauraLl a întrebat:

De ce credeti ca dumnezeu va iubeste?

Răspuns Câştigător
| agnesz17 a răspuns:

In primul rand o dovada de iubire este, creearea cerului si a pamantului, si a tuturor conditiilor in care noi oamenii sa putem traii. In al doilea rand prin rugaciune si credinta in el, poti sa gasesti solutii la anumite probleme, si liniste sufleteasca. Dar fiecare are parerea lui, si asta depinde cel mai mult de parinti care au rolul de a insufla credinta in sufletele copiilor.

3 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Pentru ca iubirea lui fata de noi se dovedeste prin sanatatea nnoastra, fericirea noastra si multe altele el ne rasplateste pentru. faptele noastre.
Asta e parerea mea.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pentru ca ni-a dat viata \dancing asta e cel mai frumos cadou.

| Putzifer a răspuns:

Lol e vai de capu tau
1.Scrie in biblie
2.Asa se stie din mosi si stramosi
3.Nu ai de ce sa intrebi asta
4. Dupa avatar esti satanist/satanista
5.Nu mai pune intrebari din astea
6. Dumnezeu ne iubeste pe toti indiferent ce facem
7.Adevarata judecata se ia la sfarsit
succes