| anonim_4396 a întrebat:

De ce domnul lo luat pe Mitch Lucker de linga noi?
Dar pe Justin Bieber de ce nu-l ia linga dinsul?
Cine da raspunsul pe care la care ma gindesc si primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MyaEmy a răspuns:

Nimeni de pe pamantul asta nu are de unde sa stie de ce Dumneze l-a luat pe Mitch Lucker de langa noi. daca stau sa ma gandesc bine "poate" ca nu Dumnezeu l-a luat.NIMENI nu are de unde sa STIE lucrurilea ASTEA.
Sper ca te-am ajutat happy

| tsunami11 a răspuns (pentru MyaEmy):

Eu am alta versiune dar astept sasi spuna mai multi parerea apoi imi voi spune versiunea.

| MyaEmy a răspuns (pentru tsunami11):

Astept cu nerabdare versiunea ta happy

| tsunami11 a răspuns (pentru MyaEmy):

Eu cred ca in rai nimeni nu asculta muz de ka...at ca cea pe care o cinta bibier si asa ca toti sa tem sal ei acolo sus.

7 răspunsuri:
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Dumnezeu l-a luat pe Mitch Lucker ca e al dracu' si marinimos laughing.
Sa trec la partea serioasa.Nimeni nu ar putea sti de ce. Fiecare traieste cat ii este dat.

| tsunami11 a răspuns (pentru MetalheadSatan666):

Mie imi pare rau ca o lasat in urma o fetita de 3 ani care nu va avea tata si ca nu voi mai auzi piese de a lui eu cred ca el o fost unul dintre cei mai buni vocalisti din lume si acum Sucide Silence daca nu va gasi alt vocalist se da desfiinta.

| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru tsunami11):

Sincer si mie imi pare rau dar nu pot rezolva nimic sad

| ramneanturaul1999 a răspuns:

Ii vine si randul lui, nu te speria!