| Andreea_3136 a întrebat:

De ce este atata de greu aiubesti!?! Ma refer la faptul ca doar tu iubesti, iar persoana cealalta nu. e f greusad Iubesc un baiat dar el nu. nu i-am spus niciodata ca`l iubesc deoarece mi-a cerut sa ne despartim pentru a putea avea o relatie cu o tipa minora si drogata(in adevaratul sens al cuvantului) m suferit 6 luni dupa el, iar acum dupa 10 luni de la despartire ma cauta sa iesim etc... dar nu cred c`ar vrea sa ne impacam. ideea este ca m`a facut sa sufar ducandu`se la altasad

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Si unde e orgoliul tau?:-? De ce nu il refuzi? De ce accepti bunurile refolosite?/:)Nu te merita, draga mea, si stand langa el s-ar putea sa te influineteze negativ.Sunt atat de multi baieti intresanti pe langa tine pe care bineinteles ca nu ii vezi axata fiind pe ceva inexistent.Refuza-l si nu mai suferi degeaba;)http://www.youtube.com/watch?v=ZBR2G-iI3-I

3 răspunsuri:
| DraIneR a răspuns:

Sfatul meu: Uita-l!
Te-a lasat pentru o drogata?

| Andreea_3136 explică:

Aveti dreptate, nu ma merita. voi refuza totul din partea lui. va multumesc ca m`ati facut sa vad realitatea si sa nu ma mai gandesc la el... big hug

| blue95 a răspuns:

Chiar asa.nu merita. daca pe tine te-a lasat pentru o drogata merita sa il uiti. Uneori asa se intampla.ca ei sa nu vada partea buna a lucrurilor.Asa am patit si eu. m-a lasat pentru o alta.care era sa nu zic cum.si apoi si-a dat seama si tot la mine s-a intors.insa surpriza.nu am mai acceptat.
Uita-l dupa parerea mea nu merita! sunt sute de mii de baieti :*.