| marmotavorbareatza a întrebat:

De ce fetele de 13-14 isi incep viata sexuala? ati putea sa-mi explicati asi mie

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Unele sunt prostite, altele o fac din curiozitate...

| Dariusuu a răspuns:

Păi în ziua de azi dacă nu ai prieten ești fraiera fraierelor, câte fete mai sunt virgine la 17 ani? Să nu zic 19.
Toate vor să fie în pas cu moda și unele chiar încearcă să rezolve asta cu toate că habar n-au că-și distrug copilăria.

E trist într-adevăr.

| SimonaCristina a răspuns:

De retarde.

| SimonaCristina a răspuns:

Retard level fetele astea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din curiozitate, naivitate si mai ales, din prostie!winking

| Carmen100 a răspuns:

Ca sa fie si ele la moda. Acum, daca la 12, 13, 14 ani n'ai iubit esti de rasul lumii. Fetele aste isi distrug copilaria si mai tarziu or sa regrete.In fine, tu sa nu te gandesti la asta!

| Voidwithin a răspuns:

Pentru ca sunt panarame.

| prizeFTW a răspuns:

Păi la 13 ani începe pubertatea şi în acelaşi timp intri-n lumea ''pretenţiilor'' dacă eşti singur la 13 ani eşti de râs.Să ştii că nu e chiar aşa.Şi majoritatea din naivitate,sunt uşor influenţabile, duse de nas, convinse de toţi nenorociţii, şi din curiozitate, din dorinţa de a experimenta şi de a trăi ''sentimentul''. Ce pot să zic eu la 13 ani nici nu mă gândeam la sex şi nici acum.Dar na! Ce vrei? Noi o luăm mereu înapoi.

| kzd a răspuns:

Pentru ca nu se gandesc la bolilile care se pot tramite si pentru ca de cele mai multe ori sunt puse de iubitii de 18 ani sa faca asta ca altfel se despart...

| IonelaaaS a răspuns:

Am 13 ani si niciodata nu m-am gandit la sex.

| Dariusuu a răspuns (pentru IonelaaaS):

Sper să nu te gândești mai repede de 18 anișori.

| Krokodil a răspuns:

Ca asa vor.