| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele din zilele de azi sunt din ce in ce mai interesate sa cunoasca baieti cu bani?
De exemplu parintii sa fie oameni de afaceri.

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intrebarea asta o pun toti aia care nu reusesc sa gaseasca o fata si dau vina pe faptul ca ele vor doar bani.
Stai tu linistit, ca sunt multe care se multumesc cu putin.
Si nu e evident de ce unele vor astfel de baieti? Ca sa duca o viata linistita, sa-si cumpere orice vor si sa se duca unde vor fara prea mult efort.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si fetele, ca si baietii, doresc sa traiasca mai bine si faptul ca un baiat are si bani, nu inseamna ca are un defect!

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca iubirea nu mai exista sau altfel spus se gaseste din ce in ce mai greu si pentru ca toate vor o viata mai buna.

| Krixxus a răspuns:

E simplu
vor sa isi asigure viitorul
sa nu munceasca
sa profite de pe urma cuiva naiv

| Nutella1243 a răspuns:

Nu toate fetele. In mare doar cele care vor sa profite de pe urma baietilor respectivi. Adica mai pe scurt sa ii goleasca de bani.

| Andii123 a răspuns:

Pt ca isi fac toate poftele si sunt profitoare laughing