| IoanaIonuca a întrebat:

De ce imi scrie si apoi dupa ce ii raspund nu-mi raspunde inapoi? Vorbeam zilnic, dar vineri dimineata mi-a scris si nu mi-a mai raspuns si nici ieri sau astazi nu mi-a scris. Eu sigur nu ii mai scriu, nu e prima data. Ii scriam nb, dar imi scria dimineata el. Acum, nu stiu... Poate si-a gasit prietena si nu-i da voie sa vorbeasca cu alte fete laughing))

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa discuti in particular cu el pentru a vedea care-i situatia.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Daca il iubesti, vorbesti cu el si ii spui ce simti. Daca sunteti prieteni si atat, incearca sa te imprietenesti cu iubita lui, ea probabil este geloasa.El daca vrea sa vorbeasca cu tine ca intre prieteni... Vorbiti toti 3 si lamuriti treaba, ca sunteti doar prieteni, ca el si cu tine sunteti prieteni si nimic mai mult, ca poti sa fi prietena si cu ea.Bafta! happy

| IoanaIonuca explică (pentru DarySiNimicMaiMult):

Nu e vorba de iubit, mi-e drag. Doar ca nu stiu ce sunt cu schimbarile astea la el, ne-am certat odata de n-am vb 3 zile si mi-a zis ca a crezut ca o sa fie ceva intre noi, imi spune ca vrea sa ma vada si cand are ocazia, nu vine (merge cu prietenii lui undeva cu care ii zilnic). Prietena nu cred ca are, ziceam si eu doar asa.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Aaaa...Pai de ce n-ai zis asa? Lamureste chestia care e intre voi, stabiliti sa va intalniti, dar nu dupa sa il vezi cu prietenii lui...ca poate te barfeste la ei. Poate te pacaleste, daca il iubesti vorbiti daca sa fiti sau nu iubiti, daca el va sta si cu tine si nu va fi atat de nehotarat. Daca nu-l placi, si il placi doar ca prieten o sa trebuiasca sa-i spui ca sunteti doar prieteni.

| Rodicanegrescu a răspuns:

Cu siguranta are vreo problema dar o sa scrie.Sunt sigura!