| prizeFTW a întrebat:

De ce in fiecare zi cand ma trezesc am erectie? Am 14 ani. Funda

Răspuns Câştigător
| adrianadi97 a răspuns:

E ceva normal, nu conteaza varsta, desi eu de cand mi-am inceput viata sexuala mai rar am erectii dimineata.

2 răspunsuri:
| Flaviian a răspuns:

Trezitul de dimineata, alarma ceasului desteptator nu reprezinta o incantare dimineata, insa daca transformati acest moment intr-o oportunitate erotica veti avea un corp plin de viata si de energie, veti radia un barbat sanatos, fara disfunctii erectile, sa aiba 3 pana la 5 erectii spontane in timpul somnului paradoxal (rem). erectia de dimineata a barbatilor este un motiv bun pentru a initia sexul de dimineata si, nivelul maxim de testosteron se. calm si plin de bunadispozitie. dimineata, mormaielile sunt cea mai buna cale de comunicare, mult mai eficienta decat cuvintele.

| prizeFTW explică (pentru Flaviian):

Am 14 ani ce viata sexuala vrei sa am in clasa a 8a