| 12Afasa2 a întrebat:

De ce le este frica celor care au consumat droguri de clanta la usa?

2 răspunsuri:
| Rihannax a răspuns:

Mie mi s-a intamplat ceva ingrozitor! am fumat marijuana impreuna cu prietenii mei si in cam 30 de minute a inceput sa ma ia cu o ameteala grozava si halucinatii! imi era frica de orice chiar si de CLANTA de la usa totul era anormal mi se parea ca si copacii vorbeau cu mine chiar m-am batut cu un copac! deci chesti asta vine pe moment si chiar nu stiu.ne e frica cam de tot

Răspuns utilizator avertizat