| Crisstttina a întrebat:

Ati consumat vreo data droguri? daca da cum a fost?

Răspuns Câştigător
| SIsUTuDoR a răspuns:

Asa zici u ca de la coca si heroina nu ajungi la bahaus laughingas fi bine dar de obicei sunt niste droguri foarte tari si de acolo ajungi la bilesad, si eu as vrea legalizarea Marijuanei si pe sisu tudor libr!

26 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Nu. Dar am asistat la cum consuma o persoana (un prieten). Se simtea super bine si uita de toot. big grin

| Crisstttina explică (pentru Ebsghjs):

A avut un comportament mai silly? laughing

| Ebsghjs a răspuns (pentru Crisstttina):

Da

| Crisstttina explică (pentru Ebsghjs):

Am asistat si eu la chestii de genu happy

| Crisstttina explică (pentru Ebsghjs):

Ai fi tentata sa incerci?:d

| Ebsghjs a răspuns (pentru Crisstttina):

Nu x_x

| Crisstttina explică (pentru Ebsghjs):

Ok ok gata laughing
Dsp Cannabis ce parere ai?:d

| Ebsghjs a răspuns (pentru Crisstttina):

Nu stiu, nu-mi pasa de niciun drog.

| Crisstttina explică (pentru Ebsghjs):

Cannabisul nu e drog!

| Damii a răspuns:

Nu am consumat...si nici nu o sa consum! Senzatia placuta care ti. o dau pe moment (cica) se transforma intr. o stare de stres, nervi si ce e mai rau.

| Progeniturã a răspuns:

Pai depinde ce fel de droguri. De exemplu, daca fumezi iarba primele 5-10 min o sa razi isteric dar dupa o sa te simti in lumea ta, foarte obosit, incepi sa vezi tot intunecat, dupa vreo 3-4 ore iti va trece din stare, dar eu 2-3 zile dupa, inca nu puteam sa vad, si inca eram pe trip-ul meu. Dar, na, depinde si ce droguri, fiecare au alte efecte. Depinde ce stare iti doresti pe moment.

| Crisstttina explică (pentru Progeniturã):

Iarbaaaaaaaaaa e cea mai bunaaaaaaaa! love struck

| KevinAnthony a răspuns:

Nu, nu am consumat şi nici nu am de gând să consum. Dacă iei odată vei dori să mai iei odată şi astfel vei ajunge fără să-ţi dai seama la dependenţă. Suntem uşor de influenţat iar pentru unii anturajul este distrugător.

| SIsUTuDoR a răspuns:

Buna da am consumat radeam ca o nebuna si nu ma puteam opri din ras vream muzica la maxim si nu prea stiam ce faceam prima data am fumat heroina, pe urma al tras cocaina dar cu greu mam putu lasa droguri=mortea alba nu tias recomanda sa te apuci de asa ceva finca o data ce ai incercat iti vor aprea si problemele in viata. O zi buna.

| Crisstttina explică (pentru SIsUTuDoR):

Nu o sa ajung la droguri de genu happy prefer Marijuana care nu face nici un rau

| Crisstttina explică (pentru SIsUTuDoR):

Corect! si eu la fel happy

| SIsUTuDoR a răspuns (pentru Crisstttina):

Asa zici u ca de la coca si heroina nu ajungi la bahaus laughingas fi bine dar de obicei sunt niste droguri foarte tari si de acolo ajungi la bilesad, si eu as vrea legalizarea Marijuanei si pe sisu tudor libr!

| Cristina45 a răspuns:

Nu am consumat dar prietena mea da, de fata cu mine ..si se purta ciudat, radea fara motiv si etc. sunt f tentata sa incerc si nu cred ca o sa mai rezist mult fara sa incerc macar odata

| Crisstttina explică (pentru Cristina45):

Daca incerci mai bine ai incerca Cannabisul happy nu dauneaza ca etnobotanicele oh go on etnobotanicele te distrug de cap si te prajesc happy E doar un sfatbatting eyelashes tu fumezi ce vrei

| Crisstttina explică (pentru Cristina45):

Cand esti fumat uiti de totttttttt te doare-n,, de tot big grin iti vine doar sa razi

| BoboDafuq a răspuns:

Da -.-"
Umm la inceput weird. adica dupa ce te 'trezeai' aveai o stare naspa. Acum e mai ok. Exista forumuri despre asa ceva. Pe TPU nu e chiar asa multa lume care sa stie sau sa fi incercat. happy

| BoboDafuq a răspuns:

Foarte rar.

| Crisstttina explică (pentru BoboDafuq):

Nu-mi spune ca etnobotanice! straight face

| BoboDafuq a răspuns:

Sunt o nimica toata... Eu ma refer la altele mai nasoale ^^. Anyway nu mai vreau sa trec prin asa ceva.

| Crisstttina explică (pentru BoboDafuq):

A. :-s urat ca ai ajuns acolo

| BoboDafuq a răspuns:

Eh. a trecut happy