| anonim_4396 a întrebat:

De ce lucru va este frica?

15 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Mie îmi este frcă de Dumnezeu. Fiind că el reglează tot ce se petrece.
Dar ţie de ce ţi-e frică?
Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

De moarte / sa sufar din nou din iubire

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumoasă aia cu iubirea. Dar părerea mea este că nu ar trebui să îţi fie frică de moarte. Asta, cred, nu o să doară. Baftăă!

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

De vesnicia ei mi frica gandul ca vesnic numai voi exista ma omoara gandul ala

| Chris a răspuns:

Cred ca fiecare dintre noi avem temeri, frici, slabiciuni, iar eu vreau sa le pastrez secrete.

| dreamgirl16 a răspuns:

De pierderea celor dragi si de insecterolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru dreamgirl16):

Care insecte sa stim si noi?

| dreamgirl16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate insectele de pe pamant in general, sunt insectofobicalaughing

| Amachia a răspuns:

Mi-e frica de paienjeni si libarci laughing) bine dar si de soareci si de intuneric.nu-mi place sa stau inchisa intr-o camera singura intunecata

| anonim_4396 explică (pentru Amachia):

Ala e cadoul meu de ziua ta toate la un loc sigur nu vei uita glumescc

| IngerAlb a răspuns:

De moarte, de teama ca ceilalti vor suferi.

| cancelarul a răspuns:

De oameni...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De puştile neîncărcate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e frica ca intr-o zi o sa ajung pe masa de operatie.

| Omulrational a răspuns:

Ce iubesc eu cu adevarat in viata este sa traiesc,nimic mai mult nu vreau,cand mai vad cazuri pe la televizor cu oameni care se sinucid din cauza problemelor imi vine o scarba enorma de acei oameni.O data cand eram copil si am avut o problema foarte grava imi doream sa traiesc si numai sa traiesc, sa am cate greutati or fi in viata, dar sa traiesc.Si stiu ca va veni si ziua aia cand nu voi mai fi,dar imi este foarte greu sa o accept.O data un profesor a spus ''Toti murim o data si o data, este ceva natural si trebuie acceptat ca atare'', si totusi greu sa o accept...