| diana11122 a întrebat:

De ce ma doare atunci cand ma masturbez, cand imi introduc degetul in vagin? nu fac asta des dar totusi m-a durut de fiecare data ...astept raspuns ofer

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa te doara pentru ca si in timpul actului sexual o sa te doara. Vaginul e un loc stramt si cand ceva intra in el e normal sa simti o senzatie de durere si placere.

| BLeur a răspuns:

Bună.

Te doare, mda. Ce întrebări se postează. E normal să te doară pentru că masezi acel vagin şi DOARE, dar este şi o plăcere dacă ştii cum şi ştii când să faci asta, la ce moment.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : bvb.marty

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Este normal sa te doara laughing >>...

| diana11122 explică (pentru TheDarkQeen13):

E normal, dar de ce, asta am intrebat