| zanacapsunica a întrebat:

Majoritatea persoanelor cand sunt intr-un loc minunat il fotografiaza si il impart cu tot internetu.
Eu sunt de parere ca un loc (sau orice altceva) e mult mai special daca il ti numai pentru tine.
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Se duc la concert sa stea numai cu telefoanele in mana sa filmeze ca sa ce? In loc sa te bucuri ca il vezi pe cantaretul ala in carne si oase, sa traiesti momentul pe viu...e plin Youtube-ul de filmulete de la concerte, stai mai bine acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sunt de acord cu tine! happy

| Niklauss a răspuns:

Cred ca nu am mai facut o poza la ceva de cel putin 5 ani happy

Răspuns utilizator avertizat
| Silent3025 a răspuns:

Ce parere sa am? ca toti din ziua de azi cam toti "au devenit" peste noapte fotografi si camerani...fac foto si video de tot rasul, numai speciale nu sunt.

| Regedesubmunte a răspuns:

Sunt de acord cu tine!

| 7iulie a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca n-ar fi laudarosi ar fi ok, dar...

| 7iulie a răspuns:

Niciuna daca atata ii duce capu csf

Răspuns utilizator avertizat
| A02Sniper a răspuns:

Vor sa arate ce fac,si pe unde o ard ei.
Un fel de lauda putem zice,s-au poate nu neaparat,dar e deja o moda,si daca esti in parc, s-au bei o cafea dai check-in, pui o poza.
Daca ar fi sa o luam asa, locurile speciale nu prea exista, e imposibil sa nu imparti acelasi loc cu altii.

Răspuns utilizator avertizat