| Sadop a întrebat:

De ce mereu ma indragostesc, sa zicem asa, de tipi mult mai mari ca mine?
Adica de ce nu poate sa-mi placa si mie de un tip de varsta mea? Sa fie o dragoste posibila, sa zic asa!
Pur si simplu nu ma pot indragosti si eu de un tip macar de varsta apropiata! :@.
Funda!

1 răspuns:
| Scintilla a răspuns:

Dar de ce condamni faptul ca e mai mare, cu faptul ca dragostea nu e posibila? cunosc cupluri care au ajuns la 50 ani de casatorie unul avand 10 ani mai mult ca altul, tot ce vreau eu sa spun ca dragostea e posibila indiferent de varsta si daca vei gasi pe cineva de varsta ta asta nu inseamna ca va fi mai "posibila". Iti spun asta pentru ca eu unul am avut pana de curand o fata mult mai tanara ca mine si nu a mers, dar in trecut am avut si o persoana de varsta mea care la fel nu a mers. Asta e viata nu toti au norocul sa isi gaseasca jumatatea din prima. Oricum eu unul iti doresc fericire si sper sa gasesti pe cineva care iti va darui acea dragoste posibila ce o doresti si eu unul o caut de multa vreme, dar cred ca se ascunde de mine.