| Aly_6411 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa imi postezi raspunsul si imi zice sa dau clik aicitongueentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro

Pentru a retrimite e-mailul de confirmare *click aici*Va rog fundita.Scuzati categoria. Ce trebuie sa fac? Imi spuneti voi va roooog urgennt

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie doar să te loghezi pe mail, cauți mesajul pentru confirmarea adresei (în inbox sau spam), dai click pe link-ul care ți se dă, și gata!
O seară plăcută!

| xDavidx a răspuns:

Salut! Din cate am inteles nu ai contul confirmat!;) Dar eu te pot ajuta intra pe www.yahoo.com... In stanga gasesti prima optiune "Mail", si dai click apoi te loghezi daca contul nu este logat, si te uiti la mesaje si la unu va aparea confirmare TPU dai click si apoi este un link de confirmare dai click pe ala si gata.
Bafta;)