| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai am pofta de viata de la un timp? La scoala stau numai in banca si ii privesc pe ceilalti cum se joaca, vorbesc. sunt in clasa a 9 a, abia ne cunoastem, dar colegii mei nu au avut rabdarea sa ma cunoasca cu adevarat ( ma supar repede si imi trece la fel de repede. nu pot refuza pe nimeni, timida, ii ajut pe toti dar atunci cand cineva imi greseste grav greu imi recapata increderea). Eu vreau sa imi fac prietenii dar ma integrez greu si nu prea stiu cum sa imi fac prieteni noi. Vreau sa ies afara cu cineva, sa pot vorbi cu cineva dar cu cine?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ayame17 a răspuns:

Hmmm, asa era si eu in primele luni de scoala din clasa a 9-a, dar am incercat sa apropii de persoane timide, ca si mine si ne-am imprietenit repede. Poate ca ar fi o idee sa incerci asta.

1 răspuns: