| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai pot sa intru pe contul meu yahoo? Nu sunt singura care nu poate. In urma cu ceva timp au patit mai multe persoane. Pentru a-mi recupera contul am dat si pe "Parola Uitata", pe care culmea o sitiam, si am primit intrebarea "Unde ti-ai petrecut luna de miere?". Cum as putea sa imi recuperez email-ul?

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Daca ai incercat mai mult de 3 ori se blocheaza din motive de securitate.Te poti conecta de pe contul de e-mail apoi si pe messenger.
https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym&.intl=us