| libertat a întrebat:

De ce nu-mi merge facebookul pun emeilul si parola dar nu pot intra pe el Stiu exact ca pun emailul si parola corecta 100%corecta dar de ce nu pot intra?

6 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

Buna!
Vezi sa nu fie activat Caps Lock cand scrii parola.

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Ți-aș spune că e gravid, dar te-aș rănii.
Schimbă secțiunea, drăguț-o :*!

| neftitersezes a răspuns:

Daca stii exact ca pui parola si emailul bine si nu merge, inseamna ca cineva ti-a spart parola... Funda daca ti-am fost de ajutor!

| libertat explică (pentru neftitersezes):

Nu mi-a spart nimeni parola ca am incercat si am facut un cont nou si la fel dupa pe ies de pe facebook cind intru sa pun emeilul si parola la fel nu pot intra pe facebook imi arata doar sa pun din nou emeilul si parola

| Lady.Love a răspuns (pentru libertat):

Ai rezolvat? Sau tot asa face?

| meleacadant a răspuns (pentru neftitersezes):

Goole crome nu salveaza parola