| Carstea_Valentina_ a întrebat:

De ce nu-mi merge reteaua la animekage in romana substritata

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Deasupra ferestrei ai mai multe surse din care sa alegi, mereu urmaresc pe Mega si MP4upload pentru ca sunt cele mai bune, ai si in bara acea casuta denumita ori CC care trebuie sa fie bifata ori in rotita de setari "captions" de unde activezi subtitrarea, in caz de episoade iesite in ziua respectiva e posibil sa nu fie traduse inca.

| Simpatic a răspuns:

Nu se intelege din intrebarea ta ce anume nu iti merge.
Animekage este un site unde sunt adaugate animeuri (la modul general) si acolo se pot vedea aceste animatii in diverse playere puse la dispozitie pe site, ba chiar sa fiu corect acele animatii sunt puse pe siteuri terte care ofera playere si vizualizare. Unele video-uri pot avea subtitrare in limba romana si altele nu, conteaza si ce sursa alegi deci de pe ce site si server alegi sa vezi o anumita animatie.
Pentru mine aceasta platforma nu este una serioasa, deoarece atunci cand vrei sa vezi o anumita animatie si ai 5 surse diferite sa vezi acelasi episod sa zicem, unele pagini te duc pe siteurii obscure prin ceea ce se denumeste generic pop-up, prima forma si fundamentul elementelor de tip adware de aici si pana la malware nu este decat un pas!