| MariaMry05 a întrebat:

De ce nu mi se dezactivează şi messengerul dacă dezactivez/închid Facebook-ul? Vă rog ajutaţi-mă! Ştiu că înainte când dezactivam Facebook-ul îmi apărea ceva unde scria că pot vorbi în continuare pe mess etc dar acum nu mai apare şi messengerul e încă activ.

5 răspunsuri:
| Cosmin_Ivancencu_1990 a răspuns:

Mess-ul si Facebook sunt ca 2 aplicatii separate! deci daca inchizi Facebook-ul trebuie sa intrii si in messenger si sa il opresti separat!

| MariaMry05 explică (pentru Cosmin_Ivancencu_1990):

Şi cum se dezactivează şi messengerul?

| toniDRA a răspuns:

Daca e pe smartphone, messul Facebook este aplicatia separata fata de Facebook. Deci trebuie dezactivat si messul.

| MariaMry05 explică (pentru toniDRA):

Şi cum se dezactivează messengerul că habar nu am!

| toniDRA a răspuns (pentru MariaMry05):

Se dezinstaleaza.