| Aleqa a întrebat:

De ce oare in viaţa mea nu există nici un pic de fericire?

Răspuns Câştigător
| KaterinkaBoy a răspuns:

Exista,doar ca tu fie nu o vezi fie nu o accepti.Nu uita:Oricat de greu ti-ar fi, nu renunta! Nu esti singura care se lupta pentru ceva. Orice om are lupta lui care poate dura mai mult sau mai putin, depinde de atitudinea si vointa persoanei respective. Fericirea poate fi chiar in evenimentul din viatz ta caruia ii dai cea mai mica importanta.Caut-o(fericirea) si ai sa o gasesti.Plus:Fi optimista! Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca nu o atragi, ia gandeste-te la chestii care ti-ar place sa se intample in viata ta si o sa vezi ca va fi bine. http://idezvoltarepersonala.blogspot.com/......ctiei.html

| l1feincolor a răspuns:

Exact ce a spus si KaterinkaBoy happy
Cauta fericirea si ai sa o gasestiwinking

| dianamariana2001 a răspuns:

Poate pentru ca nu o cauti... poate nu o vezi sad

| unknownn a răspuns:

Pentru ca nu sunt eu in ea big grin

| Aleqa explică (pentru unknownn):

Hai taci, ca deja iti dau cu matura-n cap ca te holbezi la profilu' meu.