| Alien a întrebat:

De ce pe baieti nu-i intereseaza frumusetea lor iar fetele pune foarte mare accent pe aspectul fizic si cheltuie o avere pentru asta?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pentru ca barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos ca dracu.Si dracu nu e misterthinking
Femeile sunt mai cohete de la mami natura. Le-ai putea gasi moarte in baie cu rimelul in mana si cu benzile de ceara pe bratehee hee

4 răspunsuri:
| KeepCalm a răspuns:

Da cum sa nu ii intereseze?happy. daca chiar te respecti mai te ingrijesti si tuwinking. sa inteleg ca nu esti genul asta de baiat.waiting

| Alien explică:

@perfektlover nu sunt baiat!

| Daiana_1431 a răspuns:

Si pe unii baieti ii intereseaza. Nu e vorba doar de fete. Si baietii vor sa arate bine, si trebuie sa se ingrijeasca si ei ca tot oameni sunt. Unii se duc pe la saloane, manichiura, parul de pe picioare astea, iar unii acasa. Sunt multi care sunt asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...eu cred ca ii intereseaza si pe ei dar voi daca aveti mustata.va accepta.noi daca avem vreun firuletz e sfarsitul lumiilaughing. apoi o fata mai grasutza sau una prea slaba, sau cu sanii mici sau mai uratica isi fac complexii tot din cauza baietzilor pentru ca sunt ei care zic:. ce urata e. uita te si la asta.intelegi? noi fetele nu stam sa barfim asa mult aspectul fizic al unui baiat. dar voi. puneti mare accent pe asta.