| fede12 a întrebat:

De ce refuz sa ies in oras cu vreun baiat..am fost rănită grav emoțional acum un an dar am trecut peste..si acum nu inteleg de ce refuz sa ma atașez de vreun baiat..va rog dați mi un sfat..sa continui sa fug sau sa incerc sa ma atașez de cineva?! FUNDA

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Fugi pana ii fi baba batrana...
Mai, tebuie sa iti folosesti capul! Si experienta! Ca de aceea le ai! Invata din tot, si tu esti de vina pentru ca nu ti-ai dat seama cu ce om ai de-a face. Nu esti animal din salbaticie, foloseste-ti creierul cand itneractionezi cu persoanele!

| T0T a răspuns:

Pur si simplu nu mai ai incredere ca vei gasi pe cineva care s nu te raneasca...Incearca sa dai o sansa...Dar unora care totusi iti inspira cat de cat incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuga îți dezvolta musculatura la picioare dar dacă vrei să te atașezi de cineva cel mai bine e să folosești Super Glue.

| yuuki112 a răspuns:

Nu trebuie sa fugi, și eu am făcut la fel, dar trebuie sa dai încă o șansă la fericire chiar dacă te răneste