| Eiccjsjdijcdj a întrebat:

De ce scriu asa de urat in clasa intai scriam frumos dar am scris in a doua cu pixul desi am colegi care au scris cu acel pix si scriu tot frumos dar eu nu! Mentionez sunt in clasa a treia.

Răspuns Câştigător
| gabrielaiuliana19960508 a răspuns:

Adevarul e ca ai teme dar nu foarte multe, inca esti in clasa a treia si nu va da chiar asa mult de scris, nu cred ca o sa dureze mult sa iei fiecare litera in parte si sa o scrii daca faci asta de doua ori pe saptamana cel putin te va ajuta foarte mult

9 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Si eu scriu foarte foarte urat cu pixul, in schimb cu stiloul scriu foarte frumos. Cu stiloul m-am obisnuit inca din cls mici pentru ca am fost obligati sa avem doar stilou, asa ca doar cu stilou scriu si eu acum

| gabrielaiuliana19960508 a răspuns:

Scrii urat deoarece cand esti in primele clase iti formezi scrisul, trebuie sa incerci sa scrii cu stiloul deoarece pixul aluneca pe hartie

| Eiccjsjdijcdj explică (pentru gabrielaiuliana19960508):

Dupa ce m-am intors la stilou am scris urat sad.

| gabrielaiuliana19960508 a răspuns (pentru Eiccjsjdijcdj):

Incearca sa scrii fiecare litera in parte cum ai invatat-o in clasa intai

| Eiccjsjdijcdj explică (pentru gabrielaiuliana19960508):

Am multe teme si nu imi ajunge timul.

| Eiccjsjdijcdj explică (pentru gabrielaiuliana19960508):

Ok,mersi de ajutor.

| gabrielaiuliana19960508 a răspuns (pentru Eiccjsjdijcdj):

Eu sunt pe clasa a 12 a si tot am timp pentru diferite lucruri

| gabrielaiuliana19960508 a răspuns (pentru Eiccjsjdijcdj):

Sper sa iti faci timp si pentru acest lucru, deoarece scrisul conteaza foarte mult.

| gabrielaiuliana19960508 a răspuns (pentru Eiccjsjdijcdj):

Adevarul e ca ai teme dar nu foarte multe, inca esti in clasa a treia si nu va da chiar asa mult de scris, nu cred ca o sa dureze mult sa iei fiecare litera in parte si sa o scrii daca faci asta de doua ori pe saptamana cel putin te va ajuta foarte mult