| anonim_4396 a întrebat:

De ce seara nu imi merge internetul, imi arata ca un cablu nu este conectat, apoi ca este, dar tot nu merge.Si acum, dimineata imi merge.Si i-am mai chemat si pe oamenii aia. Daca or sa vina, ce le mai zic acum? Ca alaltaieri seara nu mi-a mers, ieri dim mi-a mers, aseara nu.si acum. de la ce poate fi?! multumesc

3 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

Se intampla asa deoarece multa lume acceseaza internetul si poate sa tu nu ai intrnet de cartier(care merge destul de repede) poate ai pe alte retele ca sa zic asa de ex zapp

| alex2009 a răspuns:

Le zici ca seara iti apare eroarea cu cablul si dimineata merge stai linistita asta este meseria lor sa incerce sa rezolve problema este normal sa vina sa vada care este problema. Parera mea schimba firma de net treci pe RDS-RCS eu am net din 2007 si nu am avut probleme

| Fatayou a răspuns:

Asta mi se intampla si mie mersi